Uvodna Youtube STEM radionica

robotika u knjižnici

Poslagale su nam se mjesec i zvijezde. Konačno smo public i online! Od sad pa nadalje, svake srijede (a ne ponedjeljka kako spominjemo u videu) moći ćete pratiti STEM radionice na našem Youtube kanalu kojega vode Dragan iz Osnovne škole Novska i Josip iz naše knjižnice.

Zbog nemogućnosti održavanja pravih radionica u prostoru knjižnice, dečki su došli na ideju raditi STEM radionice u lijepim prostorijama naše knjižnice. U našem malom improviziranom studiju dečki će snimati serijal o programiranju micro:bit pločica a ako vrijeme dopusti, upustit će se i u programiranje mBota, AQbita i ostalih zanimljivih tehnologija.

Kako bi pratili radionicu, potrebno je otvoriti stranicu makecode i pratiti naše upute. Pretplatite se na naš youtube kanal i vidimo se svake srijede.

Naš Youtube kanal obiluje zanimljivim video prilozima. Pretplatite se i budite u toku.

Posljednji članci

Pratite nas