Najave

CTR:Nitro Fueled turnir u knjižnici

Pozor školarci na praznicima (a i svi ostali), očekuje Vas pravi pravcati turnir na PS4.

Jedna od zabavnijih i šarenijih igara koja nas je razveselila proteklog ljeta je Crash Team Racing Nitro Fueled, a kroz koju je klasik “gaminga” uz PS4 došao pred novu publiku.

Staze su zabavne, brze, likovi otkačeni, stalna bitka s konkurencijom šašava, a sve to čini prave sastojke za prvi turnir za osnovnoškolce koji vas čeka na teen odjelu naše knjižnice 23. lipnja s početkom u 16 sati, i završetkom u 19 sati. Taman u vrijeme praznika kad ne znaš kud ćeš sa sobom :)

Detalje turnira ćeš naravno saznati na sam dan natjecanja, a sada trk na prijavu i rezerviraj svoje mjesto s prijateljima na ovom linku, putem inboxa na našoj Facebook stranici, telefonom na 044600252 ili osobno na pultu knjižnice.

Poslijednja izmjena danaSrijeda, 17 Lipanj 2020 08:02