Nove e-knjige za plažu

Idete na godišnji odmor, ali su vam knjige preteške za nositi?

Ne možete spavati i baš bi vam dobro došlo lagano štivo, ali knjižnica ne radi preko noći?  Bez brige, naše e-knjige možete posuditi bilo kada i bilo gdje!  A i novi naslovi su tu i sigurno će svatko pronaći nešto za sebe. A kako posuditi e-knjige? Samo prati upute:

1. Pripremi broj iskaznice i PIN (javi se na 091 1600 272, Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili u inboxu ako ih nemaš)
2. Na našem katalogu novska.zaki.com.hr pronađite ikonu Zaki Book
3. Besplatno preuzmi aplikaciju ZakiBook ovisno o sustavu koji koristiš - Android, Windows, Apple (https://novska.zaki.com.hr/pages/zaki_book.aspx)
4. Na početnoj stranici aplikacije ZakiBook klikni na TRAŽILICA i otvara ti se naša baza e-knjiga. Odaberi željeni naslov i odaberi opciju POSUDBA.
5. Uvjeti posudbe e-knjiga:

Možeš posuditi najviše 2 naslova e-knjiga odjednom, odnosno 3 naslova unutar jednog mjeseca koje možeš čitati istovremeno na 4 uređaja.
Rok posudbe je 30 dana.

Za vraćanje knjige prati opcije u aplikaciji!
Za bilo kakvu pomoć - javi se na kontakte iz koraka 1.

Ugodno čitanje!