Izložba fotografija: Ja sam knjiga

Uvodna riječ prije otvaranje izložbe Fotografija: Josip Fabijanić Uvodna riječ prije otvaranje izložbe

Kao uvod u obilježavanje manifestacije Noć knjige u našoj knjižnici je otvorena izložba fotografija „Ja sam knjiga“ Gradske knjižnice i čitaonice Požega.

Naime, Gradska knjižnica i čitaonica Požega već niz godina objavljuje foto natječaj „Knjiga svaki dan“, a tema foto natječaja 2016. godine bila je “Ja sam knjiga – stopi se s naslovnicom, poistovjeti se s likom”.

Najuspješnije fotografije koje prikazuju originalne ideje interakcije čovjeka i knjige objedinjene su u ovoj izložbi i predstavljene našim građanima.
Kroz izložbu su nas povele ravnateljica Gradske knjižnice i čitaonice Požega Aleksandra Pavlović i ravnateljica naše Knjižnice Darija Jež, a izložbu je otvorio zamjenik gradonačelnika Grada Novske Vedran Mihaljević, dipl. iur.

Svakako svratite do Knjižnice i ne propustite pogledati ove dojmljive fotografije!

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 13 Travanj 2017 10:52

Prijavite se za Newsletter knjižnice