U zemlji Dječurliji - uživo

Ova godina nas nikako ne štedi, ali mi ne odustajemo, stigli smo u zemlju Dječurliju! Cijeli program festivala biti će dostupan u prijenosu uživo i možete nas pratiti iz svakog kutka svijeta! Pratite upute kako pristupiti i vidimo se u 10:00h! h

Upis djece na igraonicu

Na našoj Igraonici djeca se igraju, druže s drugom djecom, uče biti samostalna, prihvaćati različitosti, istraživati okolinu, eksperimentirati stvarima i različitim materijalima i izražavati se na različite načine!

Knjižnica na plaži 2020

Uz glazbu, opuštenu atmosferu, priče i rekreaciju te naravno neizostavne ležaljke u lijepom okolišu naše knjižnice priveli smo kraju još jednu Knjižnicu na plaži.

Knjižnica na plaži

Naš program je tu! Pogledajte što vas sve očekuje ove godine na našoj plaži! Osim bogatog programa za velike i male, u Novljanskom ćošku sva tri dana možete uživati u pravoj oazi, suncu, pijesku, ležaljkama, ugodnoj glazbi i naravno, mnoštvu laganog ljetnog štiva. Zavalite se u ležaljke u hladu i na pijesku, zavirite u svijet knjiga i opustite se u Knjižnici na plaži. ☀️

Ljeto u Novskoj (PROGRAM)

Programe su u Gradskom parku predstavile djelatnice Turističke zajednice Grada Novska. S velikim „Fontana party“  uz obilje glazbe i glazbenih žanrova u Gradskom parku otvara se program Ljeta 20. lipnja, a do kraja mjeseca kolovoza, za Novljane i goste, biti će mnogo zanimljivih sadržaja.