Druženje s Nadom Rocco

Poznata hrvatska kazališna, televizijska i filmska glumica te zagovornica zdrave hrane Nada Rocco sinoć je u našoj knjižnici predstavila svoju knjigu pod nazivom “Moje sirove strasti”.

10 koraka do zdravlja

Sudeći po dobroj atmosferi i raspoloženju koje je vladalo sinoć u našoj Knjižnici uvjerili smo se da je snaga malih, mirisnih kapljica eteričnih ulja koje su nas povezale s prirodom doista djelotvorna.

Mara Doljak: Moj Camino

Sinoć smo po drugi puta u našoj knjižnici ugostili Maru Doljak, poduzetnicu zaljubljenu u aromaterapiju i duhovni samorazvoj te autoricu knjige Moj Camino: šetnja u dubinu sebe.

Sedam godina na cesti

Vjerojatno nema medija u Hrvatskoj koji nije pisao o Tomislavu Perku. Mladiću iz Zagreba koji je u svojim ranim dvadesetima doživio svoj uspon kao broker u (kako on kaže) fensi/šmensi odijelima, ali i dotakao dno nakon pada Svjetske burze.

Prijavite se za Newsletter knjižnice

Joomla Extensions powered by Joobi